preloader

Pazartesi - Cumartesi | 08:00 - 23:30

single detail

Maltepe Nakliyat

Nakliyat işlemleri zorunlu olmadıkça araştırılan ya da talep gören bir işlem değildir. Fakat hemen hemen herkes, mutlaka en az bir kez taşınma gereksinimi duymuş ve nakliyat firmalarına başvurmuştur. Kirada oturanlar, şehir değiştirmek zorunda kalanlar, sık sık tayini çıkanlar ve kirada ofisi bulunan insan daha sık taşınma deneyimi yaşamak zorunda kalmıştır. Kişilerin bir çoğu taşınma konusunu kendi başlarına halledebileceklerini düşünse de, işin içine girdiklerinde ne kadar zorlayıcı bir işlem olduğunu anlamaktadır. Bu nedenle taşınmak zorunda kalan kişiler iş yüklerini hafifletmek, işlerini kolaylaştırmak, olası sorunları önlemek ve stres seviyelerini azaltmak adına nakliyat firmaları ile çalışmayı tercih etmektedir. Taşıma konusuna yıllarını vererek, sektörde lider konumuna gelmeyi başaran Zümrütevler nakliyat firmamız, profesyonel kadrosu, kaliteli ambalajlama uygulamaları ve pratik taşıma yöntemleri ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde teslim yerine ulaştırmak adına her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Profesyonel bir kadro ile çalışan firmamızda, evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı , şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi konularda sorunsuz bir hizmet verilmektedir. Maltepe nakliyat firmamızdan taşımacılık işlemleri için bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Maliyeti Nelere Göre Belirlenmektedir ?

Yeni bir eve taşınmak, ofis değiştirmek ya da şehir değiştirmek zorunda kalan kişiler, nakliye hizmeti alacağı sırada ilk olarak taşıma fiyatları hakkında araştırma yapmaktadır. Kişiler eşyalarını taşıtırken alacağı hizmetin hem uygun fiyatlı olmasını, hemde güvenilir bir kanal tarafından gerçekleştirilmesini istemektedir. Maltepe nakliyat firmamızda, taşıma fiyatları eşya sayısı, yükleme yapılan yer ile teslimat yapılacak olan yer arasındaki mesafe, ek paketleme hizmeti, nakliye aracı, işçilik, evin büyüklüğü ve oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Firmamız taşınma öncesinde, müşterilerinden gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Firmamız buna ek olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak nakliye fiyatlarını, en doğru şekilde belirlemeyi hedeflemektedir.

Taşınma işlemleri öncesinde yapılan yanlış bilgi aktarımı, nakliyat fiyatlarının gereksiz yere artmasına ya da azalmasına neden olabilmektedir. Bu gibi sorunları önlemek ve müşterilerinin menfaatini korumak adına firmamız, tüm bilgileri dikkatlice incelemekte ve her ayrıntıyı kontrol etmektedir. Müşterilerine verdiği güven ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde oldukça kısa sürede lider konumuna gelmeyi başarmış firmamızdan, ekspertiz hizmeti ve nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden Maltepe nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat firması arayışında olan kişiler, dikkatli ve özenli bir araştırma yaparak kendileri için en doğru kararı vermek ve taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamak istemektedir. Fakat kişilerin güvenli ve sağlıklı bir taşıma hizmeti almak için dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Doğru nakliyat firması seçimi yapmak isteyen kişiler, ilk olarak taşıma şirketleri hakkında araştırma yapmalı ve firmanın İnternet sitesinden müşteri yorumlarını okumalıdır. Müşteri yorumlarından tatmin olan ve taşıma hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler nakliye firması ile iletişime geçerek, nakliyat sözleşmesi olup olmadığını sormalı ve paketleme, ambalajlama gibi konular hakkında detaylı bilgi almalıdır.

Acil Nakliye ihtiyacınız mı var?

Acil Nakliyat ekibimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Acil Nakliyat ekibi sayesinde işlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.